Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Statistics
ru: Статистика

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка
