Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky
