Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים
