Inspectlet (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
