Inspectlet (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Statistics
da: Statistik

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Pages by their paths
da: Sider efter stier
