Inspectlet (8.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Role
es: Rol

en: Add tracking to specific pages
es: Agregar el seguimiento a páginas particulares

en: Every page except the listed pages
es: Cualquier página salvo las de la lista

en: The listed pages only
es: Sólo las páginas señaladas

en: Pages by their paths
es: Páginas por sus rutas
