Inspectlet (8.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
