Inspectlet (8.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Pages by their paths
nl: Pagina's volgens hun paden
