Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste
