Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Header
es: Encabezado

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral
