Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
