Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki
