Inspector Theme (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale
