Instafeed Block (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
