Instafeed Block (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Installed
id: Terinstal

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang
