Instafeed Block (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Template
sv: Mall

en: Requirements
sv: Krav

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om
