Instafeed Block (1.0.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Album
az: Albom

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
