Instafeed Block (1.0.10) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Media
cs: Média

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Template
cs: Šablona

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis
