Instafeed Block (1.0.10) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: Album
es: Álbum

en: Media
es: Multimedia

en: Not installed
es: No instalado

en: Template
es: Plantilla

en: Requirements
es: Requisitos

en: Video
es: Vídeo

en: Installed
es: Instalado

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de
