Instafeed Block (1.0.11) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
