Instafeed Block (1.0.11) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Album
ps: البوم

en: Media
ps: رسنۍ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
