Instafeed Block (1.0.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Album
ca: Àlbum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Template
ca: Plantilla

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Video
ca: Vídeo

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls
