Instafeed Block (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Installation
cy: Gosodiad
