Instafeed Block (1.0.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Album
ar: ألبوم

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Template
ar: القالب

en: Video
ar: فيديو

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول
