Instafeed Block (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Media
et: Meedia

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Template
et: Mall

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist
