Instafeed Block (1.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Album
lt: Albumas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Template
lt: Šablonas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
