Instafeed Block (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Save
pt: Salvar

en: Help
pt: Ajuda

en: Album
pt: Álbum

en: Media
pt: Mídia

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Template
pt: Modelo

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Installed
pt: Instalado

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre
