Instafeed Block (1.0.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Image
da: Billede

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Template
da: Skabelon

en: Requirements
da: Krav

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om
