Instafeed Block (1.0.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
