Instafeed Block (1.0.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
