Instafeed Block (1.0.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Album
bg: Албум

en: Media
bg: Медия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Template
bg: Шаблон
