Instafeed Block (1.0.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Album
eu: Albuma

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
