Instafeed Block (1.0.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Album
is: Myndasafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Template
is: Sniðmát

en: About
is: Um
