Instafeed Block (1.0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Template
ro: Șablon

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre
