Instafeed Block (1.0.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Template
ug: ئەندىزە

en: About
ug: ھەققىدە
