Instafeed Block (1.0.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
