Instafeed Block (1.0.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Album
be: Альбом

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Template
be: Шаблон

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
