Instafeed Block (1.0.6) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
