Instafeed Block (1.0.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Album
lv: Albūms

en: Media
lv: Multivide

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par
