Instafeed Block (1.0.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
