Instafeed Block (1.0.6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Media
sk: Médiá

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Template
sk: Šablóna

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o
