Instafeed Block (1.0.7) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Album
fi: Albumi

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installed
fi: Asennettu

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja
