Instafeed Block (1.0.7) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Not installed
it: Non installato

en: Requirements
it: Requisiti

en: Installed
it: Installato

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni
