Instafeed Block (1.0.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Album
ja: アルバム

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Template
ja: テンプレート

en: Video
ja: ビデオ

en: Installed
ja: インストール済み

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト
