Instafeed Block (1.0.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Album
ka: ალბომი

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
