Instafeed Block (1.0.7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
