Instafeed Block (1.0.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Media
oc: Mèdia

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Template
oc: Modèl

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
