Instafeed Block (1.0.8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
