Instafeed Block (1.0.8) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Image
de: Bild

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Media
de: Medien

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Template
de: Vorlage

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Installed
de: Installiert

en: About
de: Über
