Instafeed Block (1.0.8) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
